Bėgimas – tai ne tik sportas, bet ir gyvenimo būdas, filosofija, aprašyta ne vieno puikaus autoriaus.

Dalinamės savo sukauptomis knygomis apie bėgimą, treniruotes, sveiką mitybą ir t.t. Čia taip pat surinkome ir pasaulyje garsių sportininkų, atletų ir mėgėjų pasakojimų, kuriose jie kalba apie bėgimus, varžybas, alinančias treniruotes, nutrūktgalviškumą. Kiekvienas iš jų bando pateisinti save bei vienaip ar kitaip atsakyti į mums taip dažnai keliamą klausimą – kodėl mes bėgame.

Visos jos – pirktos ar dovanotos mums su asmenine dedikacija ir gimtadieniniais palinkėjimais. Jos mums be galo brangios. Vis tik norime jomis pasidalinti. Tad kai pritrūks motyvacijos, kuomet norėsis naujų potyrių ir nekasdienių pažinčių, šios knygos laukia savo skaitytojų.

Užsisakę knygą, ją gausite artimiausio trečiadieninio bėgimo metu.

Maratonas pažengusiems

Scott Douglas, Pete Pfitzinger
Lietuvių kalba

Čia sudėta visa reikalinga informacija, kuri padės treniruotis racionaliau, išvengti traumų ir prie starto linijos stoti pasirengus bėgti geriausią savo maratoną. Knygoje rasite lengvai suprantamus maratonui pasirengti skirtus treniruočių planus.

The World’s Most Famous Marathons: Running on 5 Continents

Enrico Aiello
Anglų kalba

Tai nuostabus gidas keliaujantiems bėgikams, pristatantis 30 populiariausių pasaulio maratonų 5 pasaulio žemynuose. Savo svajonių maratoną išsirinksi ne tik pagal vietą, bet ir mėnesį.

Sportuojančių moterų mityba

Anita Bean
Lietuvių kalba

Naudinga knyga visoms sportuojančioms moteris: ji tinka ir nuolatinėms sporto klubų lankytojoms, taip pat reguliariai sportuojančioms moterims, ir profesionalėms. Čia patariama, kaip esant bet kokios fizinės formos pasiekti geriausių rezultatų.

Eat and Run: My Unlikely Journey to Ultramarathon Greatness

Scott Jurek
Anglų kalba

Vienas žymiausių pasaulio ultramaratonininkų dalinasi savo pergalinga dviejų dešimtmečių bėgimo patirtimi ir paties išbandytais sveikų ir maistingų patiekalų receptais.

Running Free: A Runner’s Journey Back to Nature

Richard Askwith
Anglų kalba

Jei kasdieną iš lovos verčia neblėstantis noras bėgti – ši knygą kaip tik tau! Jos autorius, kaip ir tu, tiesiog negali nebėgti ir tai daro be jokios naujausios įrangos, varžybų, konkurencijos – bėga visais galimas keliais ir bekelėmis taip, kaip gamta ir norėjo.

Why We Run: A Story of Obsession

Robin Harvie
Anglų kalba

Grožinė ir mokslinė knyga, kalbanti apie žmonijos evoliuciją, paties autoriaus patirtą ir nuolat auginamą nepaprastą ištvermę. Skaitydamas ją drauge dar labiau pažinsi tą kūnišką, dvasinį ir net pirmykštį norą nugalėti.

Bėgimas ir maratonas. Kaip bėgti greičiau, pajėgiau, sumaniau

Hugo Wilkinson, Jemima Dunne, Georgina Palffy Dorling Kindersley
Lietuvių kalba

Patarimų knyga pradedantiems ir jau pažengusiems sportininkams – sužinosite, kaip bėgti geriau, pasitikrinsite, ar tinkama jūsų bėgimo taktika, ar treniruojatės pagal šiuolaikiniais principais sudarytą programą.

What I Talk About When I Talk About Running

Haruki Murakami
Anglų kalba

Apie ką mąsto vienas garsiausių pasaulio rašytojų Haruki Murakami bėgiodamas? Knyga apie tai, kaip bėgimas jam tapo svarbiu veiksmu dvasinei higienai palaikyti.

Paskolinta

Running – An Inspiration

Ali Clarke
Anglų kalba

Stinga motyvacijos pirmajam bėgimui, stokoji pasiryžimo įveikti užsibrėžtą tinklą, ar pasižadėjai sau įveikti tą išsvajotą atstumą. Ši įkvepianti nuostabių nuotraukų, citatų ir mantrų knyga tiesiog skatinte skatina apsiauti bėgimo batelius ir bėgti.

Close