Capital Runners – tai atvira grupė žmonių, kurie myli bėgimą ir tiesiog negali nebėgti. Mūsų gyvenimas pulsuoja miesto ritmu, aktyvumas užkrečia, o gera nuotaika lydi visą savaitę.

Kiekvieną trečiadienį 18.30 val. drauge bėgame skirtingomis trasomis mieste. Taip siekiame Vilnių įtraukti į aktyviausių pasaulio miestų žemėlapį ir prisidėti prie globalios Niujorko, Londono, Honkongo, Tokijo ir kt. miestų bėgikų bendruomenės „Bridge the Gap“, skatinančios bėgimo žingsneliu atrasti savo miestą ir savaitiniais susitikimais parodyti, kad aktyvūs miestiečiai yra modernaus miesto ekosistemos dalis.

Nori pasikrauti geros energijos, susirasti draugų ir bendraminčių, sulieknėti, puikiai praleisti trečiadienio vakarą, atrasti miestą iš naujo – kad ir dėl kokių priežasčių, čia visada esi laukiamas!

Organizatoriai

Ieva

Kelionė ir joje sutikti žmonės – labiausiai mane praturtinantys dalykai. Gera, kad keliauti ir juos atrasti galiu savo namuose, bėgimo žingsneliu. Bėgimas man yra visa – išsikrovimas, pasikrovimas, nuotaika, tikslas, pasididžiavimas, poilsis, vienatvė ir bendrystė.

Petras

Jei judi – tu gyvas. Nemėgstu ir fiziškai negaliu nejudėti. Judėjimas yra mano gyvastis, per kurią galiu save išreikšti, bendrauti ir bėgioti. Nagi, bėgam.

Giedrė

Kiekvienas bėgimas man – mažas atradimų metas. Ir laikas, skirtas sau. Be muzikos, viena, kai užgęsta miesto šviesos ir ore tvyro vakaro gaiva. Arba drauge su dideliu būriu bėgikų judriausiose miesto gatvėse, kur kiekvienas garsas – muzika ausims, o nustebę praeivių žvilgsniai – didžiausia motyvacija. Viskas aplinkui ima suktis tarsi kino filme, tad greitai, lėtai, į kalną, laiptais, miško takeliais – nesvarbu kaip, svarbu bėgti.

Tempo laikytojai

Marius

Bigmas mano liga ir mano vaistai. 🙂

Gintautė

Pavykit, jei galit 🙂

Elena

Begti, neustoti, nenurimti – visada tik pirmyn!

Rytis

Begu, nes tai galimybė daugiau sužinoti ir apie save, ir apie aplinką.

Andrius

Dar nebuvo tokios dienos, kai grįžęs namo po bėgimo pasakyčiau sau: geriau būčiau nebėgęs.

Tomas

Begu, nes taip pasikraunu energijos. Smagu, sveika ir veiksminga!

Vitalija

Kiekvieną dieną aš turiu vis kitą priežastį dėl ko aš bėgu. Bėgu nes tai laikas sau, nes tai mano tikslas, nes bėgu su kompanija.

Aleksandras

Judėjimas yra dovana, kurios mes nevertiname kol neprarandame. Tikiuosi, kad esu vienas tų žmonių, kurie pradėjo vertinti šią dovaną labiau, praradę visai nedaug.

Kontaktai

Close